Mitsuru Komine is a character from ONE BOKU Faraway so close featuring long Синий hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 982 |
|---|---|
| Name | Mitsuru Komine |
| Other Names | 小峯 美鶴(こみね みつる) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | ONE BOKU Faraway so close |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | jeans, hairclip, necklace, belt |
| Личность | |
| Height | 167cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitsuru Komine
Профиль
Mitsuru Komine is a character from ONE BOKU Faraway so close.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Синий hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | (Взрослый) |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ac_pom joined |
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |
6
Facebook 
ONE BOKU Faraway so close