☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98289 |
|---|---|
| Name | Akane Hoshimi |
| Other Names | 星見 茜 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Fu'un to Kou'un to Koi Uranai no Tarot |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Aiko Ookubo, 大久保藍子, おおくぼ あいこ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akane Hoshimi
Профиль
Anime girl Akane Hoshimi is a character from Fu'un to Kou'un to Koi Uranai no Tarot.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Красный hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Красный | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| NickWildish joined |

Facebook 

Fu'un to Kou'un to Koi Uranai no Tarot