☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98477 |
|---|---|
| Name | Freesia Godspeed |
| Other Names | フリージア・ゴッドスピード, Shia |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kizuna Kirameku Koi Iroha |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 143cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 81cm |
| Blood Type | AB |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Freesia Godspeed
Профиль
Anime girl Freesia Godspeed is a character from Kizuna Kirameku Koi Iroha.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Beeboo joined |
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|
| TandemCharacters joined |

Facebook 

Kizuna Kirameku Koi Iroha
TandemCharacters rated