|
☰ Links
|
|
| ID | 98539 |
|---|---|
| Name | Tooko Nishinomiya |
| Other Names | 西ノ宮 透子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Cross Concerto |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 166cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tooko Nishinomiya
Профиль
Anime girl Tooko Nishinomiya is a character from Cross Concerto.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| BlocksBoss joined |

Facebook 
Cross Concerto