|
☰ Links
|
|
| ID | 98544 |
|---|---|
| Name | Rito Kannagi |
| Other Names | 神凪 莉都 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Cross Concerto |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 166cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 78cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rito Kannagi
Профиль
Anime girl Rito Kannagi is a character from Cross Concerto.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated A.I.C.O. Incarnation ★★★★★
|
| shdow02 joined |
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|

Facebook 
Cross Concerto
Elias rated
Elias faved