|
☰ Links
|
|
| ID | 98547 |
|---|---|
| Name | Mirai Hatsushiba |
| Other Names | 初芝 未来 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Cross Concerto |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Теги | hair ribbon, braid, twintails, ribbon tie, school uniform |
| Личность | |
| Height | 163cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mirai Hatsushiba
Профиль
Anime girl Mirai Hatsushiba is a character from Cross Concerto.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Коричневый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated A.I.C.O. Incarnation ★★★★★
|
| shdow02 joined |
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|

Facebook 
Cross Concerto
Elias rated
Elias faved