Hana Tsukitoji is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ featuring very long Синий hair and Розовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98930 |
|---|---|
| Name | Hana Tsukitoji |
| Other Names | 月兎耳 ハナ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 139cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 66cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 77cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Tsukitoji
Профиль
Hana Tsukitoji is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Розовый eyes and Синий hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~