|
☰ Links
|
|
| ID | 99115 |
|---|---|
| Name | Mei Kagurazaka |
| Other Names | 神楽坂 鳴 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Wizards Complex |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mariko Honda, 本多真梨子, ほんだ まりこ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 145cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 76cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei Kagurazaka
Профиль
Anime girl Mei Kagurazaka is a character from Wizards Complex.
They have been indexed as Женщина Подросток with Розовый eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Wizards Complex