Koharu Mizuno appears in Toki o Tsumugu Yakusoku as one of the main characters with long Блондинка / Желтый hair and Розовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99129 |
|---|---|
| Name | Koharu Mizuno |
| Other Names | 水野 心春 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Toki o Tsumugu Yakusoku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nanako Inoue, 井ノ上 奈々, いのうえ ななこ |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | August 31 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Mizuno
Профиль
Koharu Mizuno is a character from Toki o Tsumugu Yakusoku.
They have been indexed as Женщина Подросток with Розовый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| uebusaito joined |
1
15 
Facebook 
Toki o Tsumugu Yakusoku