Saya Fumihara is a character from Saimin Gyakushuu ~Douzo Watashi-tachi o Suki ni Shite Kudasai~ featuring medium-length Синий hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99686 |
|---|---|
| Name | Saya Fumihara |
| Other Names | 文ノ原 莢(ふみのはら さや) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Gyakushuu ~Douzo Watashi-tachi o Suki ni Shite Kudasai~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saya Fumihara
Профиль
Saya Fumihara is a character from Saimin Gyakushuu ~Douzo Watashi-tachi o Suki ni Shite Kudasai~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Фиолетовый eyes and Синий hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Egao no Taenai Shokuba desu. ★★★★
|
| SpinebusterHHH joined |

Facebook 
Saimin Gyakushuu ~Douzo Watashi-tachi o Suki ni Shite Kudasai~
Elias rated