Kanami Shiomiya is an unsorted character from After known for medium-length Блондинка / Желтый hair and Синий eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 998 |
|---|---|
| Name | Kanami Shiomiya |
| Other Names | 汐宮 香奈美, しおみや かなみ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | After |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | hair ribbon, ponytail |
| Личность | |
| Height | 163cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | AB |
| Star Sign | Aquarius |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanami Shiomiya
Профиль
Kanami Shiomiya is a character from After.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
After