Chizu appears in Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ as one of the main characters with short Синий hair, Оранжевый eyes, and Анимал ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99819 |
|---|---|
| Name | Chizu |
| Other Names | ちづ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuka Watanabe, 渡邊優佳, わたなべ ゆか |
| Теги | tail, drillhair |
| Личность | |
| Bust | 70cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 72cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chizu
Профиль
Chizu is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Оранжевый eyes and Синий hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Оранжевый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Анимал |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| aniconie82 joined |

Facebook 
Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~