Mizuki Urushibara is a sin clasificar character from Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~ known for hasta la cintura púrpura hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85116 |
|---|---|
| Nombre | Mizuki Urushibara |
| Other Names | 漆原 瑞希 (うるしばら みずき) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Saya Minami, 南沙耶, みなみ さや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Urushibara
Perfil
Mizuki Urushibara is a character from Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Púrpura hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~