Chry Santhemum appears in Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku- as a personagem principal character with quadril / depois do quadril laranja hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50386 |
|---|---|
| Nome | Chry Santhemum |
| Outros Nomes | クリュー・サンテムム |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | ponytail, dress, hairclip |
| Personalidade | |
| Bust | 83cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
| Birthday | January 2 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 164cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chry Santhemum
Perfil
Chry Santhemum is a character from Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Laranja hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-