Ekoro appears in Gal*Gun as a não classificado character with até o peito azul hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70589 |
|---|---|
| Nome | Ekoro |
| Outros Nomes | えころ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Gal*Gun |
| Tipo de Mídia | jogo |
| Dublado Por | Yui Horie, 堀江由衣, ほりえ ゆい |
| Tags | wings, halo, twintails |
| Personalidade | |
| Height | 151cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 46cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ekoro
Perfil
Ekoro is a character from Gal*Gun.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Gal*Gun
Gal*Gun: Double Peace