Miyu Ayuchi appears in Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ as a não classificado character with até os ombros laranja hair and laranja eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 758 |
|---|---|
| Nome | Miyu Ayuchi |
| Outros Nomes | 阿由知 みゆ(あゆち みゆ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | vest, twintails, hair bobble, hair intakes, school uniform, bow |
| Personalidade | |
| Bust | 72cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyu Ayuchi
Perfil
Miyu Ayuchi is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Laranja eyes and Laranja hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Laranja | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~