Hikari Rurikarakusa is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ featuring até a cintura rosa hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98928 |
|---|---|
| Nome | Hikari Rurikarakusa |
| Outros Nomes | 瑠璃唐草 ひかり |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Suzuka Fujimura, 藤邑鈴香, ふじむら すずか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 146cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hikari Rurikarakusa
Perfil
Hikari Rurikarakusa is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Rosa hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~