|
☰ Links
|
|
| ID | 101856 |
|---|---|
| Nome | Ryou Yanase |
| Outros Nomes | 柳瀬 綾生 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Taiman Joutou!? Yankee Musume o Nikuana-ka |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 172cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 104cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryou Yanase
Perfil
Anime girl Ryou Yanase is a character from Taiman Joutou!? Yankee Musume o Nikuana-ka.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Verde hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Verde | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Taiman Joutou!? Yankee Musume o Nikuana-ka