|
☰ Links
|
|
| ID | 106149 |
|---|---|
| Nome | Mako Yumegasaki |
| Outros Nomes | 夢ヶ崎 魔恋, ゆめがさき まこ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | ribbon tie, school uniform, ponytail, cheek curls |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 115cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mako Yumegasaki
Perfil
Anime girl Mako Yumegasaki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Laranja eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Laranja | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
11
18
14
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!