|
☰ Links
|
|
| ID | 112306 |
|---|---|
| Nome | Rococo |
| Outros Nomes | ロココ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Girl Cafe Gun |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | Rie Kugimiya, 釘宮理恵, くぎみや りえ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Age | 17 |
| Nationality | Chinese |
| Birthday | June 14 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 159cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rococo
Perfil
Anime girl Rococo is a character from Girl Cafe Gun.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Laranja hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |
| Thunder2223 joined |

Facebook 
Girl Cafe Gun
magefortune rated