|
☰ Links
|
|
| ID | 123403 |
|---|---|
| Nome | Maju Aomi |
| Outros Nomes | 青海真珠 |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | Ai Kiss 2 |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mari Kirimura, 桐村まり, きりむら まり |
| Tags | ponytail, hair ribbon, ahoge, maid, headdress |
| Personalidade | |
| Birthday | October 31 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | A |
| Height | 161cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maju Aomi
Perfil
Anime girl Maju Aomi is a character from Ai Kiss 2.
They have been indexed as Feminino Adulto with Rosa eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Queenie joined |

Facebook 
Ai Kiss 2
Ai Kiss 3