|
☰ Links
|
|
| ID | 144338 |
|---|---|
| Nome | Wakana Hawa |
| Outros Nomes | 波羽 若奈 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Hatsukoi Master Up |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Keiko Kobayashi, 小林桂子, こばやし けいこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | July 13 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Age | 20 |
| Height | 158cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 96cm |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wakana Hawa
Perfil
Anime girl Wakana Hawa is a character from Hatsukoi Master Up.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Preto hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |
3
16
80
44
Facebook 
Hatsukoi Master Up