|
☰ Links
|
|
| ID | 148065 |
|---|---|
| Nome | Towa Hanamori |
| Outros Nomes | 花守 トワ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Megumi Toda, 戸田めぐみ, とだ めぐみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Towa Hanamori
Perfil
Anime girl Towa Hanamori is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Turquesa eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Bubble_cat joined |
| tx018221 joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to