|
☰ Links
|
|
| ID | 148069 |
|---|---|
| Nome | Patricia Braque |
| Outros Nomes | パトリシア=ブラック |
| Papel | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 156cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Patricia Braque
Perfil
Anime girl Patricia Braque is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| lololol joined |
| Chiibilina joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to