|
☰ Links
|
|
| ID | 148070 |
|---|---|
| Nome | Hagumi Oomatsu |
| Outros Nomes | 大松 育実 |
| Papel | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hagumi Oomatsu
Perfil
Anime girl Hagumi Oomatsu is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Feminino Criança with Não Visível eyes and Rosa hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Não Visível | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to