One of the notable characters from Eternal Aseria Special Edition, Resutina Dai Rakiosu is recognized for quadril / depois do quadril cinza hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 22045 |
|---|---|
| Nome | Resutina Dai Rakiosu |
| Outros Nomes | レスティーナ・ダイ・ラキオス |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Eternal Aseria Special Edition |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | headdress, dress, pumps |
| Personalidade | |
| Height | 154cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 66cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 66cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Resutina Dai Rakiosu
Perfil
Resutina Dai Rakiosu is a character from Eternal Aseria Special Edition.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Cinza hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |

Facebook 
Eternal Aseria Special Edition