|
☰ Links
|
|
| ID | 23019 |
|---|---|
| Nome | Marimo Saotome |
| Outros Nomes | 早乙女まりも (さおとめ まりも) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | S*x Life |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | cross, necklace, turtleneck, hair ribbon, ponytail, dress, glasses |
| Personalidade | |
| Bust | 75cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marimo Saotome
Perfil
Anime girl Marimo Saotome is a character from S*x Life.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
S*x Life