|
☰ Links
|
|
| ID | 23022 |
|---|---|
| Nome | Runa |
| Outros Nomes | るな |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | S*x Life |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Tags | skirt, twin, knee highs, twintails, boots, gothic lolita |
| Personalidade | |
| Bust | 80cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Runa
Perfil
Anime girl Runa is a character from S*x Life.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Roxo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Preciso joined |
| ulhcsd24 joined |


Facebook 
S*x Life