|
☰ Links
|
|
| ID | 30425 |
|---|---|
| Nome | Mayo Kinomoto |
| Outros Nomes | 木ノ本 マヨ, きのもと まよ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Ren'ai 0 Kilometer |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | school uniform, plaid, bow, stockings, twintails, hair ribbons |
| Personalidade | |
| Birthday | August 13 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 163cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayo Kinomoto
Perfil
Anime girl Mayo Kinomoto is a character from Ren'ai 0 Kilometer.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
Facebook 
Ren'ai 0 Kilometer