Anime girl Manami Nakahara is a adolescente with até os ombros length castanho hair and cinza eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 3201 |
|---|---|
| Nome | Manami Nakahara |
| Outros Nomes | 仲原 真奈美(なかはら まなみ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Eighteen |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Shizuka Oki, 沖静香, おき しずか |
| Tags | side ponytail, hair bobble, glasses, school uniform |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 100cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Nakahara
Perfil
Anime girl Manami Nakahara is a character from Eighteen.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Cinza eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Cinza | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Eighteen