|
☰ Links
|
|
| ID | 39203 |
|---|---|
| Nome | Yachiyo Sawaguchi |
| Outros Nomes | 沢口 やちよ (さわぐち やちよ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Madonna ~Kanjuku Body Collection~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mitsu Takashiro, 高城みつ, たかしろ みつ |
| Tags | turtleneck, dress, ponytail, blunt bangs, hime cut, glasses |
| Personalidade | |
| Bust | 93cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yachiyo Sawaguchi
Perfil
Anime girl Yachiyo Sawaguchi is a character from Madonna ~Kanjuku Body Collection~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Cinza eyes and Preto hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Cinza | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|
4
3
Facebook 
Madonna ~Kanjuku Body Collection~
artmaster rated