Fuuka Hanami appears in Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku as a personagem principal character with até a cintura rosa hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4842 |
|---|---|
| Nome | Fuuka Hanami |
| Outros Nomes | 花深 風華(はなみ ふうか) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kohiro Fukumoto, 福元コヒロ, ふくもと コヒロ |
| Tags | school uniform, curly hair |
| Personalidade | |
| Height | 149cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Fuuka Hanami
Perfil
Fuuka Hanami is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Rosa hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku