Shione Mizuki is a personagem principal character from Let Me Say I Love You known for quadril / depois do quadril branco hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49048 |
|---|---|
| Nome | Shione Mizuki |
| Outros Nomes | 美月 汐音 (みづき しおね) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Let Me Say I Love You |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | odango, school uniform, hair ribbon |
| Personalidade | |
| Height | 148cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 52cm |
| Hips | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shione Mizuki
Perfil
Shione Mizuki is a character from Let Me Say I Love You.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |

Facebook 
Let Me Say I Love You
Elias faved