|
☰ Links
|
|
| ID | 54736 |
|---|---|
| Nome | Kaya Fruhling |
| Outros Nomes | カヤ=フリューリング |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Raggio Di Sole Nostalgico |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hatsumi Takada, 高田初美, たかだ はつみ |
| Tags | mechsuit, tights, hair ribbon, tie, school uniform |
| Personalidade | |
| Height | 171cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Birthday | October 30 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | O |
| Nationality | German |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaya Fruhling
Perfil
Anime girl Kaya Fruhling is a character from Raggio Di Sole Nostalgico.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Raggio Di Sole Nostalgico
SKyongmania faved