|
☰ Links
|
|
| ID | 59662 |
|---|---|
| Nome | Riana Saeki |
| Outros Nomes | 佐伯 里亜奈 (さえき りあな) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | frills, tights, corset |
| Personalidade | |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 61cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riana Saeki
Perfil
Anime girl Riana Saeki is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
31
16
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~
SKyongmania faved