|
☰ Links
|
|
| ID | 60831 |
|---|---|
| Nome | Main Nonohana |
| Outros Nomes | 野々花 舞音 (ののはな まいん) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Abnormal Arousal |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Suzu Kinoshita, 木下鈴, きのした すず |
| Tags | wheelchair, pjs, twintails |
| Personalidade | |
| Height | 150cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 69cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Main Nonohana
Perfil
Anime girl Main Nonohana is a character from Abnormal Arousal.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Preto hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Abnormal Arousal