Kanata Kannagi appears in Karen as a não classificado character with até o pescoço azul hair and castanho eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 6472 |
|---|---|
| Nome | Kanata Kannagi |
| Outros Nomes | 神凪 彼方, かんなぎ かなた |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Karen |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | shirt, shorts |
| Personalidade | |
| Height | 156cm |
| Weight | 50kg |
| Hip | 82cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 54cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanata Kannagi
Perfil
Kanata Kannagi is a character from Karen.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Azul hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Karen