|
☰ Links
|
|
| ID | 6623 |
|---|---|
| Nome | Mai Kiryuu |
| Outros Nomes | 桐生 舞衣, きりゅう まい |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Minami Hokuto, 北都南, ほくと みなみ |
| Tags | nun, braid, cross |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mai Kiryuu
Perfil
Anime girl Mai Kiryuu is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Verde hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Verde | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Scaripe joined |


Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~