|
☰ Links
|
|
| ID | 71509 |
|---|---|
| Nome | Rei Asana |
| Outros Nomes | 朝那 玲 (あさな れい) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | 13-nin no Uruwashiki Kedamono |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | twintails, hair ribbons, knee highs |
| Personalidade | |
| Height | 142cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 76cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 77cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Asana
Perfil
Anime girl Rei Asana is a character from 13-nin no Uruwashiki Kedamono.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Cinza hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Queenie joined |

Facebook 
13-nin no Uruwashiki Kedamono