|
☰ Links
|
|
| ID | 72056 |
|---|---|
| Nome | Rei Kisaragi |
| Outros Nomes | 如月 麗 (きさらぎ れい) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | school uniform, plaid, hairclip, knee highs |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Kisaragi
Perfil
Anime girl Rei Kisaragi is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Vermelho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|
18
13
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''
Showofreader rated