|
☰ Links
|
|
| ID | 72184 |
|---|---|
| Nome | Kogomi Sawarabi |
| Outros Nomes | 早蕨 こごみ (さわらび こごみ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Natsuiro Recipe |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 144cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kogomi Sawarabi
Perfil
Anime girl Kogomi Sawarabi is a character from Natsuiro Recipe.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Azul hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Queenie joined |

Facebook 
Natsuiro Recipe