☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 75580 |
|---|---|
| Nome | Yuuko Itou |
| Outros Nomes | 伊東 優子 (いとう ゆうこ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Hen Koi ≒ Kuro Rekishi |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | school uniform, ribbon, hair ribbons |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuko Itou
Perfil
Anime girl Yuuko Itou is a character from Hen Koi ≒ Kuro Rekishi.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Kok joined |
SilverWolfKing rated Harem in the Labyrinth of Another World ★★★
|
| Ererder joined |

Facebook 

Hen Koi ≒ Kuro Rekishi
SilverWolfKing rated