Mutsuki Takamagahara is a não classificado character from Love Live! School Idol Festival known for cabelo preso / indefinido laranja hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77863 |
|---|---|
| Nome | Mutsuki Takamagahara |
| Outros Nomes | 高天原睦月 , たかまがはらむつき, Mutsu |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Love Live! School Idol Festival |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | symbol in eyes, twintails, v bangs |
| Personalidade | |
| Birthday | January 25 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 148cm |
| Bust | 69cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 70cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
4 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
2 Character of the Month nominations |
|
Mutsuki Takamagahara
Perfil
Mutsuki Takamagahara is a character from Love Live! School Idol Festival.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Laranja hair that is Cabelo Preso / Indefinido length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Cabelo Preso / Indefinido | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
3
Facebook 
Love Live! (Series)
Love Live! School Idol Festival