☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 83228 |
|---|---|
| Nome | Serina |
| Outros Nomes | セリナ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | The Tufted Ears of Magical Serina |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 83cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Serina
Perfil
Anime girl Serina is a character from The Tufted Ears of Magical Serina.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Laranja hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Kok joined |
SilverWolfKing rated Harem in the Labyrinth of Another World ★★★
|
| Ererder joined |
1
15 
Facebook 

The Tufted Ears of Magical Serina
SilverWolfKing rated