|
☰ Links
|
|
| ID | 83232 |
|---|---|
| Nome | Kaede Gokyou |
| Outros Nomes | 御橋 楓 (ごきょう かえで) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Otoshiya: The Degenerator |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaede Gokyou
Perfil
Anime girl Kaede Gokyou is a character from Otoshiya: The Degenerator.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Laranja eyes and Laranja hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Laranja | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| 0lucifer13 joined |
| cholelau joined |
18
13
Facebook 
Otoshiya: The Degenerator