|
☰ Links
|
|
| ID | 83452 |
|---|---|
| Nome | Makina Shindo |
| Outros Nomes | 神堂 真姫菜, Lunatic Angel (ルナティック・エンジェル) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Ochiteiku Sei Senshi Lunatic Angels Watashi no Midara na Kokoro, Nozokaretara... Mou Gaman Dekinai... |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 150cm |
| Weight | 37kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Makina Shindo
Perfil
Anime girl Makina Shindo is a character from Ochiteiku Sei Senshi Lunatic Angels Watashi no Midara na Kokoro, Nozokaretara... Mou Gaman Dekinai....
They have been indexed as Feminino Criança with Vermelho eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Ochiteiku Sei Senshi Lunatic Angels Watashi no Midara na Kokoro, Nozokaretara... Mou Gaman Dekinai... (2015)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 