|
☰ Links
|
|
| ID | 83467 |
|---|---|
| Nome | Rio Tachibana |
| Outros Nomes | 立華 理緒 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Tachibana
Perfil
Anime girl Rio Tachibana is a character from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Rosa hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
1
1
Facebook 
B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life
SKyongmania faved