Mizuha Kawahara is a não classificado character from Konneko known for até o peito loiro / amarelo hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 838 |
|---|---|
| Nome | Mizuha Kawahara |
| Outros Nomes | 川原瑞葉(かわはらみずは) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Konneko |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | cigarette, bun, suit, bow |
| Personalidade | |
| Height | 168cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
| Blood Type | B |
| Birthday | August 27 |
| Sign | Virgo ♍ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuha Kawahara
Perfil
Mizuha Kawahara is a character from Konneko.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | (Laranja) |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |

Facebook 
Konneko