|
☰ Links
|
|
| ID | 84840 |
|---|---|
| Nome | Mei Takamura |
| Outros Nomes | 鷹村 芽愛 (たかむら めい) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei Takamura
Perfil
Anime girl Mei Takamura is a character from Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!!.
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| lushxrii joined |
| Queenie joined |
68
34
Facebook 
Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!!