Milla Kurojuji is a não classificado character from Kanojo ga Myuu Datta Baai ~Oshiego Vampire no Ama Toro Reizoku Choukyou~ known for quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair, azul eyes, and elfo ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88759 |
|---|---|
| Nome | Milla Kurojuji |
| Outros Nomes | 黒十字 ミラ (くろじゅうじ みら), Mira Kurojuuji |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Kanojo ga Myuu Datta Baai ~Oshiego Vampire no Ama Toro Reizoku Choukyou~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 149cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Milla Kurojuji
Perfil
Milla Kurojuji is a character from Kanojo ga Myuu Datta Baai ~Oshiego Vampire no Ama Toro Reizoku Choukyou~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Elfo |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
50
21
Facebook 
Kanojo ga Myuu Datta Baai ~Oshiego Vampire no Ama Toro Reizoku Choukyou~